Prijavi se

Kako se prijaviti za m:tel projekat Škole 2.0?

Na osnovu istraživanja, u BiH je trenutno preko 60% škola koje nemaju zvaničnu internet prezentaciju, odnosno web sajt.

Upravo zbog toga kompanija m:tel odlučila je da pruži ruku prijateljstva osnovnim školama širom BiH i kroz projekat Škole 2.0 im pruži jedinstvenu priliku da besplatno pokrenu sajt na edu.ba domenu.

Takođe, riječ je i o svojevrsnom takmičenju, a za m:tel projekat Škole 2.0 mogu se prijaviti sve osnovne škole iz Bosne i Hercegovine koje nemaju internet stranicu.

Sve škole koje se budu prijavile za projekat, od m:tel kompanije će dobiti besplatni edu.ba domen i hosting na dvije godine, a pored toga, najbolje napravljeni školski sajtovi dobiće i vrijedne nagrade za školu.

Ukoliko se i vaša škola nalazi među onima koje još uvijek nemaju web sajt, a želite to promijeniti, popunite jednostavnu kontakt formu ispod ovog teksta, kako biste prijavili školu za projekat.

Napomena: Prije prijave za projekat Škole 2.0, potrebno je da detalje dogovorite sa direktorom škole, kao i nastavnikom – vođom tima učenika, a koji će da raditi na sajtu njihove škole.

Kako biste prijavili vašu školu, potrebno je da dostavite sljedeće podatke:

1. Puni naziv škole
  2. Adresa
  3. Grad
  4. Kontakt telefon škole, kao i odgovorne osobe za projekat Škole 2.0
  5. Kontakt e-mail odgovorne osobe za projekat Škole 2.0
  6. Tri prijedloga za ime domena (s obzirom da u BiH postoji više škola koje nose iste nazive)
  7. JIB škole
  8. Kopiju rješenja o razvrstavanju djelatnosti

Prijave za projekat otvorene su od 1. novembra do 31. decembra 2014. godine.

Ispunite kontakt formu u nastavku:

Puni naziv škole:

Adresa škole:

Grad:

Kontakt telefon škole:

Kontakt telefon odgovorne osobe za projekat Škole 2.0:

Kontakt e-mail odgovorne osobe za projekat Škole 2.0:

Ime i prezime odgovorne osobe za projekat Škole 2.0:

Tri prijedloga za ime domena

1. prijedlog

2. prijedlog

3. prijedlog